1975 року народження. Громадянин України. Має три вищі освіти:

1995р. – Запорізький будівельний технікум, спеціальність «Експлуатація і ремонт підйомно-транспортних будівельних машин і обладнання»;

2008р. – Запорізький національний технічний університет, спеціальність «Управління персоналом і економіка праці», кваліфікація – економіст, менеджер по персоналу;

2012р. – Запорізький національний технічний університет, спеціальність «Правознавство», кваліфікація – спеціаліст з правознавства, професіонал в галузі правознавства, прокурорського нагляду, правосуддя та правоохоронної діяльності, юриста.

В 1997-1999 роках проходив військову службу у Збройних Силах України.

Судимостей немає.

З 1996 року  по теперішній час успішно веде свій власний бізнес.

З 2014 року  являється засновником і директором ТОВ «ЦЕНТР МЕДИЧНОЇ ВІЗУАЛІЗАЦІЇ «МАЛАХІТ».

Шкідливих звичок не має. Активно займається спортом. Має досвід з громадської діяльності. Займається благодійністю в рамках діяльності свого підприємства.

Має лідерські здібності, креативне мислення, спрямованість на результат. Вміє брати відповідальність на себе.

В 2018 році приєднався до лав партії «За життя».

« Я чітко  розумію, що криза актуалізує запит на сильних управлінців, які можуть вирішувати нагальні проблеми електорату, регіону, країни та зможуть вивести Україну  на новий рівень життя. Ураїна втомилась від політичних потрясінь. Мені імпонує, що політична програма партії «За життя» несе нереволюційні зміни. Я готовий відстоювати наше право на гідне життя в правовій державі для себе і для всіх українців.

Вадим Лобанов»