Записаться на прием
Рус
Уважаемые пациенты! Из-за отключений электроэнергии вне графика, время выдачи заключений по результатам МРТ может увеличиться до нескольких часов. Спасибо за понимание!

Користувач шляхом вільного волевиявлення, зокрема проставляючи відмітку у відповідному полі та натискаючи на активну іконку «Погоджуюсь», надає згоду на обробку своїх персональних даних, добровільно наданих при роботі з вебсайтом та/або іншими онлайн-ресурсами в інформаційно-телекомунікаційній мережі Інтернет за посиланням — https://malahit.zp.ua/ та Прикладних програмах для використання сайту і доступу до персонального кабінету Користувача з метою реалізації правовідносин володільця персональних даних із суб’єктом персональних даних.

Користувач погоджується, що йому було роз’яснено, що обробкою персональних даних є будь-яка дія або сукупність дій, а саме: збирання, реєстрація, накопичення, зберігання, адаптування, зміна, поновлення, використання і поширення (розповсюдження, реалізація, передача), знеособлення, знищення персональних даних, у тому числі з використанням інформаційних (автоматизованих) систем.

Обробка здійснюється на підставі Законів України «Про захист персональних даних», «Основи законодавства України про охорону здоров’я», «Про захист прав споживачів» та інших нормативно-правових актів, у тому числі наказів МОЗ.

Користувач також погоджується, що його було повідомлено, які він має права згідно зі статтею 8 Закону України «Про захист персональних даних», зокрема:

Здоровья Вам и Вашим близким!