Записатися на прийом
Укр
Hitachi Airis Mate 0,2T (Японія)

Сучасний низькопольний томограф відкритого типу, незамінний для якісної діагностики захворювань головного та спинного мозку, хребта та суглобів.

Запис онлайн
Прайс-лист
Докладніше про томограф

Магнітно-резонансна томографія допомагає отримати високоточні відомості про стан організму. Дослідження дає найповнішу картину здоров’я пацієнта. При цьому процедура абсолютно нешкідлива, на відміну від рентгену та флюорографії, заснованих на опроміненні.

Навіть найнезначніша зміна буде помітна на знімках МРТ. Завдяки такому підходу вдається розпізнати серйозні захворювання на ранніх термінах. Порушення нормальної структури тканин – вірна ознака захворювання, що розвивається, тому томографія набуває все більшої популярності.

Існують також середньопольні та високопольні прилади, з потужністю 0,5-1 і більше 1 Тесла, відповідно. Всі вони розрізняються за характеристиками та призначені для різних досліджень. МРТ мозку, хребта та суглобів можливо якісно проводити на низькопольних апаратах.

Томограф Hitachi є одним із найкращих у своєму класі, фірма-виробник давно зарекомендувала себе лідером світового ринку. Завдяки новому програмному забезпеченню та досвіду операторів приладу МРТ у медичному центрі «Малахіт» можна отримати високоточний результат.

Як проходить обстеження?
 • Перед проведенням томографії у медичному центрі «Малахіт» вам запропонують заповнити карту пацієнта. Це триватиме кілька хвилин, після чого наші співробітники докладно розкажуть про проведення процедури. Ви отримаєте відповіді на всі запитання, дізнаєтеся, як поводитися і що робити для максимально точних результатів.
 • Перше правило проведення магнітно-резонансної томографії – відсутність на одязі пацієнта металевих деталей. Тому вам буде запропоновано спеціальний медичний халат або ж ви можете пройти дослідження у своєму одязі, якщо на ньому немає жодних металевих елементів.
 • Для початку обстеження необхідно лягти на кушетку, яка є деталлю апарату. Вона заїжджає всередину томографа. Після цього розпочинається обстеження. Необхідно лежати спокійно та не рухатися від 15 до 30 хвилин. Будь-які рухи можуть негативно вплинути на результати й зіпсувати якість зображення. У процесі обстеження допустимі звуки апарата МРТ. Це нормальне явище. Під час проведення обстеження за пацієнтом спостерігає оператор, при проявах дискомфорту будь-якого характеру ви можете повідомити йому про це.
 • По завершенню всього процесу вас проводять до зали очікування, а лікар тим часом підготує висновок дослідження та запише всі результати аналізу на CD-диск. Це триватиме від 15 до 40 хвилин. При виникненні складних діагностичних випадків лікар може вдатися до консультацій колег.
 • Після проходження МРТ у медичному центрі «Малахіт», ви отримаєте диск з обстеженням, висновок лікаря та роздруковані знімки на фотопапері. Якщо залишаться питання, ми з радістю допоможемо!

Відмінною рисою цього є те, що пацієнт не піддається ніякому випромінюванню, його просто сканують.
Висновок видається того ж дня протягом 40 хвилин після завершення обстеження.

Протипоказання

На відміну від багатьох складних досліджень, у процесі проходження МРТ головного мозку, хребта та суглобів немає жодних показань для підготовки організму. Ви можете пройти томографію у Запоріжжі в будь-який зручний час, не перекроюючи свій ритм життя та робочий графік. МРТ на апараті Hitachi проводиться у найкоротший термін і пацієнти можуть записатися на будь-яку зручну дату.
Категорично неприпустима наявність будь-яких металевих деталей та ювелірних прикрас на тілі. Якщо у вас в організмі є металеві чи електронні імплантати будь-якого характеру, обов’язково повідомте лікаря медичного центру «Малахіт» перед початком обстеження. Ці об’єкти можуть з’явитися після хірургічних операцій, травм та поранень.

Відносні протипоказання до МРТ:
 • Вагітність протягом першого триместру
 • Наявність імплантованих вушних протезів
 • Наявність гемостатичних кліпсів після нейрохірургічних операцій
 • Наявність штучних клапанів серця
 • Вага пацієнта понад 120 кг
 • Обхват талії або грудного відділу більше 120 см. (при МРТ грудного, поперекового відділів хребта, МРТ тазостегнових суглобів)
 • Обхват коліна більше 50 см. (при МРТ колінного суглоба)
Абсолютні протипоказання до МРТ:
 • Наявність імплантованого водія ритму (кардіостимулятор, дефібрилятор)
 • Металеві включення в очне яблуко, отримані внаслідок травми. У разі, якщо проводилося хірургічне видалення металевих частинок з ока.
 • Наявність металевих предметів, що зміщуються в тілі, наприклад, осколки після поранення і т.д.
 • Наявність феромагнітних (залізовмісних та тих, що мають магнітні властивості, предметів у тілі): деякі види ендопротезів, зубних штифтів.
Для того, щоб пройти МРТ у медичному центрі «Малахіт» необхідно:
Записатися на дослідження по телефону
Прибути за 5-10 хвилин до початку дослідження для оформлення документації та підготовки
Неухильно дотримуватися інструкцій оператора та лікаря-рентгенолога
Запис на прийом
Ми передзвонимо найближчим часом, проконсультуємо та запишемо на потрібну послугу
Часті питання про МРТ
Здоров'я Вам та Вашим близьким!