Записатися на прийом
Укр
Шановні пацієнти! Через відключення електроенергії поза графіком, час видачі висновків за результатами МРТ може збільшитися до кількох годин. Дякуємо за розуміння!
Ультразвукові дослідження

Ультразвукове дослідження (УЗД) вже багато років є одним із найпоширеніших методів діагностики у сучасній медицині.

Висновок, як правило, видається протягом 20 хвилин після обстеження.
5 важливих переваг, чому для проходження експертного УЗД у Запоріжжі варто зупинити свій вибір на МЦ «Малахіт»
Безпечність

«Малахіт» — це сучасний медичний центр у Запоріжжі, оснащений передовим обладнанням останнього покоління від найкращих виробників у сфері візуалізації, що дозволяє відповідати світовим стандартам медицини.

Ультразвукова діагностика протягом багатьох років вважається вже одним із найпоширеніших методів візуалізації внутрішніх органів та систем у сучасній медицині.

УЗД абсолютно безпечне та не викликає больових відчуттів у пацієнта.

uzi-security
Професіоналізм

Фахівці виконують комплексне УЗД експертного класу за допомогою сучасних ультразвукових апаратів. У МЦ «Малахіт» працюють спеціалісти ультразвукової діагностики з багаторічним практичним досвідом: лікарі вищої категорії, кандидати медичних наук, які регулярно займаються проведенням досліджень.

Усі лікарі
Новицька Наталія Миколаївна
Лікар УЗД, лікар-ендокринолог вищої категорії, лікар-гастроентеролог
Ловчикова Тетяна Станіславівна
Лікар з УЗД медичного центру «Малахіт»
Амро Ірина Геннадіївна
Лікар з УЗД медичного центру «Малахіт»
Пазинич Віра Олексіївна
Лікар з УЗД медичного центру «Малахіт»
Шмакова Ельвіра Енверівна
Лікар УЗД медичного центру «Малахіт»
Кучугурна Тетяна Анатоліївна
Лікар з УЗД медичного центру «Малахіт»
Ніконова Марина Миколаївна
Лікар УЗД медичного центру «Малахіт»
Розташування

Ми розташовані в історичній частині м. Запоріжжя, біля нашого медичного центру проходить громадський транспорт із усіх частин міста.
Після УЗ-дослідження можна отримати консультацію вузьких фахівців: невролога, травматолога, ендокринолога, кардіолога, гастроентеролога та сімейного лікаря. Немає необхідності їздити по всьому Запоріжжю у пошуках УЗД, а потім поспішати на прийом до лікаря.

location-map location-map
Технології

УЗД діагностика проводиться на найкращих у Запорізькому регіоні сканерах експертного класу General Electric LOGIQ E9 і General Electric VOLUSON E8, які дають можливість отримувати зображення найвищої якості та деталізації, здатні працювати в найширшому діапазоні доплера і в недоплерівських режимах, в режимах 3D і еластографії, режимах променів, що перетинаються, і сканування в суміжних зрізах.

Якщо Ви шукаєте, де бюджетно зробити УЗД у Запоріжжі та при цьому хочете отримати якісні послуги діагностики та консультації найкращих вузьких фахівців – звертайтесь до медичного центру «Малахіт».

uzi-security
Доступність

За всіх своїх переваг УЗД – ще й одне з найдоступніших за вартістю досліджень. Гроші, які ви витратите на ультразвукову діагностику у нашому центрі, будуть розумним вкладенням у ваше здоров'я та допоможуть прийняти виважене рішення щодо подальшого лікування.

Ми хочемо зробити обслуговування доступним для кожного. Діють постійні акції та знижки.

Запис на прийом
Ми передзвонимо найближчим часом, проконсультуємо та запишемо на потрібну послугу
Здоров'я Вам та Вашим близьким!