Записатися на прийом
Укр
Шановні пацієнти! Через відключення електроенергії поза графіком, час видачі висновків за результатами МРТ може збільшитися до кількох годин. Дякуємо за розуміння!
General Electric LOGIQ E9
та General Electric VOLUSON E8

Найкращі у Запорізькому регіоні сканери експертного класу, які дають можливість отримувати зображення найвищої якості та роздільної здатності.

Запис онлайн
Прайс-лист
General Electric Logiq E9
General Electric Logiq E9

Універсальний ультразвуковий сканер експертного класу з новою технологією формування зображень та можливістю поєднання в реальному часі поточних зображень із раніше отриманими знімками томографічного або ультразвукового дослідження.

Ультразвукова система LOGIQ E9 характеризується високою якістю виконання та наявністю новітніх технологій. Ця УЗД-консоль застосовується у різних галузях медицини: гінекології, неонатології, кардіології, під час проведення діагностики стану транскраніальних судин, що у головному мозку, і абдомінальних досліджень органів черевної порожнини.

Навігація УЗ-сканування в 3D здатна поєднувати дані інших діагностичних методів: рентген, комп'ютерної та магніторезонансної томографії. Ця технологія використовується в ситуаціях, коли потрібне комплексне спостереження за пацієнтом. Функція також корисна при біопсії та інших інвазивних процедурах, коли необхідне одночасне бачення м'яких та твердих тканин.

General Electric Logiq E9
Без опромінення
УЗД – не променевий метод діагностики. Його можна проводити практично всім – навіть новонародженим, вагітним і жінкам, що годують.
Без болю
Якщо людина не має яскраво вираженого больового синдрому, то процес УЗ-діагностики можна схарактеризувати як делікатне погладжування.
3D та 4D УЗД
3D (об'ємне) та 4D (об'ємне в русі) дослідження дають більше інформації та в результаті дозволяють отримати повнішу картину.
Усі види діагностики
Ми допомагаємо досліджувати різні проблеми зі здоров'ям: від розповсюджених захворювань до найбільш серйозних патологій.
General Electric VOLUSON E8
General Electric VOLUSON E8

Експертна ультразвукова система нового покоління Voluson E8 призначена для ефективної роботи в умовах інтенсивної експлуатації. Вона дозволяє виконувати найширший спектр досліджень – від рутинного сканування до складної комплексної оцінки стану пацієнтів.

Передова платформа Voluson Radiance System Architecture (RSA), на базі якої побудована система забезпечує приголомшливий рівень швидкодії, виняткову якість візуалізації та високу ймовірність діагностики.

Вона оснащена інструментами, які спрощують отримання зображень, відрізняється високою чутливістю кольорового доплера, підтримує інноваційні 3D/4D технології.

Об'ємне УЗД на Voluson E8  – це не просто чудово картинка, це цінний інструмент отримання додаткової інформації при обстеженні.

General Electric VOLUSON E8
Як проходить обстеження?
  • Під час діагностики пацієнт лежить на кушетці, на шкіру в досліджуваній ділянці лікар наносить прозорий гель.
  • Після цього лікар бере датчик і починає переміщати його на шкірі пацієнта. Зображення внутрішніх систем і органів, що обстежуються, надходить на монітор.
  • Потрібно врахувати, що для проведення низки ультразвукових обстежень може знадобитися певна підготовка. Зокрема, при ультразвуковому обстеженні сечового міхура необхідно, щоб він був наповнений. Це гарантує отримання точніших результатів.

Висновок видається того ж дня протягом 40 хвилин після завершення обстеження.

Протипоказання

УЗД – один із провідних діагностичних методів, які використовуються в медицині для візуалізації майже всіх внутрішніх органів та тканин. Завдяки УЗД-діагностиці фахівці можуть проводити якісні дослідження та виявляти захворювання нирок, серця, щитоподібної залози, органів малого таза та інших органів у найкоротші терміни, не наносячи шкоди організму людини. Протипоказання до УЗД є відносними й складаються з окремих випадків.

З усього спектра видів УЗД можна виділити лише кілька протипоказань::
  • Дослідження складніше провести, якщо на шкірі в проєкції органу, що вивчається, є великі запальні ураження, опіки, деякі дерматологічні захворювання, які заважають щільному контакту датчика зі шкірою. Але на практиці це рідко заважає проведенню УЗД, оскільки положення датчика можна змінювати.
  • Трансректальне дослідження простати не рекомендують робити, після операцій на прямій кишці, видалення гемороїдальних вузлів, при анальних тріщинах, що не загоїлися, свищах і деяких інших захворюваннях, при яких небажано введення датчика в пряму кишку або неможливий щільний контакт зі стінкою кишківника.
  • Трансвагінальне УЗД малого таза не рекомендують робити після деяких гінекологічних операцій, а також дівчатам, які не живуть статевим життям.
  • Трансабдомінальне УЗД простати та органів малого таза, що потребує наповнення сечового міхура, не рекомендують проводити при нетриманні сечі та після операцій на сечовому міхурі.
  • Інформативність ультразвукового дослідження органів черевної порожнини знижується, якщо воно проводиться не на голодний шлунок, при підвищеному газоутворенні.
  • УЗД гормонозалежних органів (матки, яєчника, молочних залоз) у жінок слід проводити у призначений лікарем день циклу, який залежить від показань для дослідження.
Для того, щоб пройти УЗД у медичному центрі «Малахіт» необхідно:
Записатися на дослідження по телефону
Прибути за 5-10 хвилин до початку дослідження для оформлення документації та підготовки
Неухильно дотримуватися інструкцій оператора та лікаря-рентгенолога
Запис на прийом
Ми передзвонимо найближчим часом, проконсультуємо та запишемо на потрібну послугу
Часті питання про УЗД
Здоров'я Вам та Вашим близьким!