Записатися на прийом
Укр
Шановні пацієнти! Через відключення електроенергії поза графіком, час видачі висновків за результатами МРТ може збільшитися до кількох годин. Дякуємо за розуміння!
Чипурний Віктор Васильович

Чипурний Віктор Васильович

Посада
Лікар-ортопед-травматолог другої категорії
Спеціалізація
травматологія
Стаж роботи зі спеціальності
Досвід роботи в лікувальній практиці понад 31 рік
Записатися на прийом
Додати відгук

Кар'єра

Напрям діяльності:
надання повного обсягу медичної допомоги пацієнтам з травмами та захворюваннями опорно-рухового апарату

Освіта:

  • Запорізький державний медичний університет

Досвід роботи:

Закінчив Запорізький державний медичний інститут у 1988 році та надалі працював лікарем-ортопедом-травматологом у МСЗ Абразивного комбінату.

З 1993 року по 1995 рік навчався у Запорізькому медичному університеті у клінічній ординатурі на кафедрі травматології. Закінчив повний курс зі спеціальності травматологія та ортопедія.

Після закінчення клінічної ординатури працював лікарем-ортопедом-травматологом у Міській поліклініці імені «8 Березня», «Університетській клініці», КУ «Обласний центр медико-соціальної експертизи» ЗВР та ТОВ «ВІТАЦЕНТР».

Постійно підвищує свій професійний рівень, проходить курси підвищення кваліфікації на кафедрі травматології та ортопедії ЗМАПО та бере участь в онлайн-конференціях, семінарах та тренінгах.

З 02.09.2021 року до 04.09.2021 року взяв участь у п’ятій Всеукраїнській науково-практичній конференції «Актуальні питання лікування патології суглобів та ендопротезування».

10.09.2021 року отримав сертифікат «Інноваційні технології в ревматології».

У жовтні 2021 року брав участь у Всеукраїнському практично-орієнтованому тренінгу «Pain Control – мистецтво контролювати біль», м. Харків.

05.10.2021 брав участь у «Фаховій школі. «Захворювання скелетно-м’язової системи та біль: складні питання?», м. Київ.

У листопаді 2021 року взяв участь у науково-практичній конференції «Актуальні питання хірургії стопи та інші актуальні питання ортопедії та травматології».

27.11.2021 року взяв участь у майстер-класі «Травми в ділянці стопи та гомілковостопного суглоба та їх наслідки. Діагностика та лікування», м. Київ.

У грудні 2021 року пройшов тематичне навчання на професійному семінарі «Сучасні підходи до діагностики, лікування та реабілітації м’язових травм у спортсменів», м. Київ.

08.06.2022 року взяв участь у вебінарі «Зміни в терапії остеопорозу у мирну та воєнну годину», онлайн.

З 16.06.2022 року до 17.06.2022 року брав участь у роботі науково-практичної конференції «Внутрішня медицина в умовах сучасних викликів».

З 30.06.2022 року по 01.07.2022 рік взяв участь у науково-практичній онлайн-конференції «Міжнародна конференція ICAHMS 2022 з досягнень у галузі охорони здоров’я та медичних наук (International Conference on Advances in Health and Medical Science 2022)».

Сертифікати та нагороди
certificate certificate certificate certificate certificate certificate certificate certificate certificate certificate certificate certificate certificate certificate
Здоров'я Вам та Вашим близьким!