Записатися на прийом
Укр
Михнюк Ольга Миколаївна

Михнюк Ольга Миколаївна

Посада
Лікар-рентгенолог вищої категорії
Спеціалізація
рентгенологія
Стаж роботи зі спеціальності
Досвід роботи 19 років
Записатися на прийом
Додати відгук

Кар'єра

Напрям діяльності:
дослідження головного мозку, кістково-суглобового апарату, хребта, МР-ангіографія

Освіта:

  • Донецький національний медичний університет

Досвід роботи:

У 2004 році закінчила Донецький національний медичний університет ім. М. Горького, медичний факультет, за спеціальністю «Лікувальна справа» та здобула кваліфікацію – лікар.

У 2005 році закінчила інтернатуру зі спеціалізації «Радіологія-діагностика» на базі кафедри радіології післядипломної освіти при Донецькому національному медичному університеті ім. М. Горького.

У 2006 році – пройшла курс спеціалізації з «Рентгенології» на базі кафедри радіології післядипломної освіти при Донецькому національному медичному університеті ім. М. Горького.

У 2008 році – пройшла курси спеціалізації «Магнітно-резонансна томографія» на базі відділення променевої діагностики ІНВХ ім. В. К. Гусака, м. Донецьк.

З 2004 року по 2015 рік працювала лікарем-рентгенологом у нейрохірургічному відділенні Донецької обласної лікарні. За сумісництвом працювала лікарем-рентгенологом в Обласній дитячій лікарні.

З 2008 року по 2015 рік працювала лікарем МРТ у приватній клініці Донецька.

З 2015 року і по сьогодні працює лікарем МРТ у МЦ «Малахіт».

У 2020 році брала участь у тематичних циклах щодо підвищення кваліфікації у ДЗ «ЗМАПО МОЗ України»: «Актуальні питання променевої (рентгено-, КТ-, МРТ-) діагностики».

Здоров'я Вам та Вашим близьким!