Записатися на прийом
Укр
post-image post-image

Найцінніше для кожної людини – життя, а запорука щасливого життя – це здоров’я. І саме лікарі докладають чимало зусиль, щоб прийти на допомогу кожному пацієнтові, вдихнути віру у якнайшвидше одужання та зберегти життя.

Сьогодні робота медичних працівників ускладнюється воєнними діями. Але вони дають гідну відсіч на «лікарському фронті», рятуючи людей навіть у надзвичайних умовах.

Колектив медичного центру «Малахіт» також не зміг стояти осторонь і намагається робити свій внесок, надаючи необхідні діагностичні послуги та послуги вузьких спеціалістів своїм пацієнтам.

Тому, користуючись нагодою, хочемо наголосити на всіх медичних працівниках, які щодня, ризикуючи власною безпекою, перебувають на своєму робочому місці. А також тих, хто не маючи такої можливості, підтримує здоров’я своїх пацієнтів дистанційно. Кожен із вас справжній герой!

Дякуємо вам за невтомну працю, професіоналізм та відданість найгуманнішій професії! Бажаємо міцного здоров’я, терпіння та оптимізму! Зі святом!

19.06.2022
Інші статті
Що покаже УЗД черевної порожнини?
Ультразвуковий метод діагностики — неінвазивний спосіб дізнатися, чи гаразд наші внутрішні органи, побачити їх структуру та інші характеристики. УЗД також…
Читать полностью
МРТ – це безпечно?
Чим хороша та корисна МРТ? Магнітно-резонансна томографія (МРТ) – це неінвазивний та безболісний спосіб огляду органів та тканин людини. Вона…
Читать полностью
Колектив МЦ «Малахіт» незабутньо відсвяткував Новий рік
У святковий передноворічний вечір колектив нашого медичного центру та наші колеги, які входять до професійного медичного об'єднання MedOffice Group, зустрілися…
Читать полностью
Здоров'я Вам та Вашим близьким!