Записатися на прийом
Укр
post-image post-image

Найцінніше для кожної людини – життя, а запорука щасливого життя – це здоров’я. І саме лікарі докладають чимало зусиль, щоб прийти на допомогу кожному пацієнтові, вдихнути віру у якнайшвидше одужання та зберегти життя.

Сьогодні робота медичних працівників ускладнюється воєнними діями. Але вони дають гідну відсіч на «лікарському фронті», рятуючи людей навіть у надзвичайних умовах.

Колектив медичного центру «Малахіт» також не зміг стояти осторонь і намагається робити свій внесок, надаючи необхідні діагностичні послуги та послуги вузьких спеціалістів своїм пацієнтам.

Тому, користуючись нагодою, хочемо наголосити на всіх медичних працівниках, які щодня, ризикуючи власною безпекою, перебувають на своєму робочому місці. А також тих, хто не маючи такої можливості, підтримує здоров’я своїх пацієнтів дистанційно. Кожен із вас справжній герой!

Дякуємо вам за невтомну працю, професіоналізм та відданість найгуманнішій професії! Бажаємо міцного здоров’я, терпіння та оптимізму! Зі святом!

19.06.2022
Інші статті
Плазмотерапія (PRP-терапія) у неврології
Плазмотерапія – сучасний терапевтичний метод, що вже набув великого поширення у медичній практиці, адже часто застосовується для лікування травм професійних…
Читать полностью
Захворювання сечостатевої системи у чоловіків
Виникнення захворювань сечостатевої системи – основна причина звернення пацієнтів чоловічої статі до урологів чи нефрологів. Такі інфекційно-запальні хвороби, збудниками яких…
Читать полностью
Сучасні методи лікування міоми матки
Ризик виникнення новоутворень в органах репродуктивної системи суттєво збільшується у жінок віком старше 50 років та зустрічається у 50% усіх…
Читать полностью
Здоров'я Вам та Вашим близьким!