Записатися на прийом
Укр
Магнітно-резонансна томографія головного мозку

МРТ – сучасний метод діагностики, який дозволяє лікарю побачити внутрішні органи пацієнта у вигляді тонких зрізів. МРТ головного мозку дуже допомагає в діагностиці багатьох захворювань, що зачіпають зону головного мозку та його стовбура. За допомогою МРТ можна розглянути дрібні структури головного мозку, анатомію та розташування нервів, перебіг судин. Томографія голови може знадобитися для уточнення офтальмологічної, неврологічної, судинної проблеми та патологій лор-органів.

МР-скани головного мозку та інших структур черепа більш чіткі та докладніші, ніж при використанні інших методів візуалізації. Це робить МРТ чудовим інструментом для ранньої діагностики та оцінки багатьох станів, включаючи пухлини.

Безперечною перевагою магнітно-резонансної томографії є ​​відсутність іонізуючого випромінювання, шкідливого для організму. Саме тому МРТ можна повторювати так часто, як вам потрібно. Під час сканування окремі кадри перетворюються на зображення за допомогою комп’ютера, яке вивчає лікар-рентгенолог.

Вартість дослідження:
1000 грн
850 грн
Є питання? Телефонуйте зараз

пн. — пт.: 8:30 — 19:00

Запис онлайн
Показання до обстеження

Дослідження забезпечує зображення внутрішніх структур черепа: кори головного мозку, структуру середнього мозку, його стовбура, а також мозочка.

Ваш лікар може також призначити МРТ головного мозку для диференціальної діагностики, якщо вас турбують такі симптоми, як:
1. Мігрень та/або хронічні головні болі.
2. Судоми.
3. Постійне фонове запаморочення та часті його напади.
4. Втрата слуху з незрозумілої причини.

Томографія широко використовується для виявлення таких захворювань головного мозку, як::
Протипоказання

Перед дослідженням медичний персонал запитає, чи проводили вам раніше операції із заміни суглобів, встановлення металевих імплантатів, серцевих клапанів та судинних стентів/затискачів. Якщо ви коли-небудь працювали з листовим металом або мали кульове поранення, необхідно сказати про це заздалегідь.
Перед дослідженням вам скажуть зняти з себе всі металеві предмети, дістати з кишень кредитні картки, ключі, флешки та телефони та залишити все це в особистій кабінці перед входом до діагностичного залу.
Якщо у вас клаустрофобія, повідомте про це персонал перед дослідженням або при записі на нього. Важливо знати, що в центрі МРТ апарат відкритого типу, тому ймовірність нападу клаустрофобії знижена до мінімуму. Але якщо ви все одно хвилюєтеся з цього приводу, сімейний лікар заздалегідь може виписати вам седативний засіб, який потрібно буде випити перед обстеженням.
З будь-якими питаннями щодо обстеження, а також для запису на діагностику можете звертатися до нашого медичного центру «Малахіт» у м. Запоріжжі.

Відносні протипоказання до МРТ:
  • інсулінові насоси;
  • кровоспинні кліпси (крім судин мозку);
  • декомпенсована серцева недостатність;
  • вагітність.
Абсолютні протипоказання до МРТ:
  • імплантати середнього вуха;
  • кардіостимулятор;
  • металеві сторонні тіла (уламки та ін.);
  • металеві кліпси чи затискачі на судинах головного мозку.
Часті питання про МРТ
Запис на прийом
Ми передзвонимо найближчим часом, проконсультуємо та запишемо на потрібну послугу
Здоров'я Вам та Вашим близьким!