МРТ тазобедренных суставов в ЗапорожьеМРТ кульшових суглобів – це безпечний метод діагностики різних захворювань кульшових суглобів, завдяки якому можна отримати високоінформативні та максимально точні результати без шкоди для здоров’я пацієнта.  До кульшового суглоба прилягає велика кількість навколосуглобових тканин, тому магнітно-резонансна томографія – це доступний спосіб візуалізації усіх складових досліджуваної ділянки. Найчастіше люди звертаються з тупим або ниючим болем у зоні стегна, що може свідчити про дегенеративні процеси, запалення різного характеру, появу новоутворень і захворювань на початковій стадії. За допомогою потужного магнітного поля створюються деталізовані пошарові знімки цього органу. Такий тип дослідження набув великої популярності в медичній практиці, адже таким чином лікар може виявити наявні патології або ж запобігти погіршенню стану цієї частини опорно-рухового апарату.

Пацієнти, які скаржаться на дискомфорт у суглобі, потребують доопераційного прогнозування або ж післяопераційного обстеження, можуть пройти обстеження на МРТ, який є поширеним сучасним неінвазійним типом досліджень, за направленням лікаря або без направлення, за власним бажанням, також можуть отримати, при необхідності, консультацію від висококваліфікованого лікаря-травматолога медичного центру «Малахіт».

 

Підготовка до МРТ

 

Магнітно-резонансна томографія не проводиться у таких випадках:

  • Наявність будь-яких металевих предметів на тілі пацієнта (мобільні телефони, монети, ключі, банківські картки, окуляри потрібно залишити за межами кабінету).
  • Перший триместр вагітності.
  • Надлишкова вага пацієнта понад 120 кг.
  • Наявність імплантованих приладів у тілі, які не мають відповідної сертифікації.

Наявний в центрі апарат підходить для обстеження пацієнтів з клаустрофобією. Немає строгої заборони вживати їжу перед МРТ. Доступність, ефективність та результативність цієї послуги пришвидшує процес виявлення наявних проблем пацієнта та сприяє скорішому одужанню.

 

Як відбувається процедура?

 

МРТ в ЗапорожьеПацієнт лягає на рухомий стіл, що переміщують всередину апарата. Весь процес триває не більше 20-30 хвилин, під час чого пацієнту необхідно бути у нерухомому положенні. Досліджувана ділянка перебуває в зоні магнітного поля, дія якого дозволяє побачити навіть незначні ушкодження суглобів. Апарат МРТ передає сигнали комп’ютеру, після чого на моніторі видно серію зображень просканованої зони. Оператор перебуває у спеціально обладнаній кабіні та пильно спостерігає за перебігом процедури. Під час процесу пацієнт може чути різні звуки та навіть гучний стукіт, проте такий тип медичного дослідження є абсолютно безболісним.

Можливе проведення МРТ кульшових суглобів з контрастом у випадку, якщо необхідно дізнатися більше інформації про пошкоджену ділянку та отримати точні результати для постановки правильного діагнозу. Після завершення фахівцю знадобиться час для аналізу отриманих зображень, та, як правило, результати дослідження можна отримати протягом 40 хвилин.

 

Яка вартість МРТ кульшових суглобів

 

Ціна МРТ кульшових суглобів становить 9

50 гривень. До вартості можуть додаватися повторний друк знімків, додаткова томографія з використанням контрастної речовини та видача дубліката лікарського висновку.

Зробити МРТ кульшових суглобів можливо за попереднім записом.