УЗД судин нирок – сучасний діагностичний метод, що застосовується з метою оцінки розташування вен, артерій та особливостей кровотоку в них. За допомогою такого дослідження можна виявити закупорення, бляшки, тромби, структурні зміни в судинах, вроджені аномалії, наявність звужень судин, недостатність кровопостачання нирок та різні патології в органі.

Дуплекс судин нирок – це неінвазивний і зовсім безболісний спосіб діагностики, що не завдає жодної шкоди для організму людини. Таким чином можна швидко та безпечно дослідити стан, швидкість кровообігу, діаметр судин.УЗИ сосудов почек

Пройти дуплексне сканування судин нирок ви можете в медичному центрі «Малахіт» у Запоріжжі. Професійний підхід до проведення діагностичних процедур сприяє точній постановці діагнозу та призначенню ефективного лікування. У клініці ви можете швидко записатися на будь-який тип дослідження організму у зручний для вас час за демократичною ціною, а також отримати рекомендації від досвідчених лікарів щодо покращення стану здоров’я та усунення можливих ризиків. Турботливе ставлення до власного організму – секрет щасливого та довгого життя!

Таке дослідження, як частина комплексного обстеження організму, дозволяє дізнатися про стан судин, а також часто застосовується з метою профілактики.

Підготовка до дуплексного сканування судин нирок

Ретельна підготовка до доплерографії судин нирок необхідна для отримання точних результатів і чіткої візуалізації досліджуваної ділянки. Найважливішим підготовчим етапом є дотримання спеціальної дієти, яка полягає у виключення з раціону певних продуктів, аби знизити надмірне газоутворення у кишківнику. Пацієнту слід відмовитися від капусти, газованих напоїв, сирих овочів, фруктів, бобових, молочних продуктів та хлібобулочних виробів.

До того ж інколи лікарі рекомендують приймання ентеросорбентів перед процедурою. Така діагностика проводиться лише на порожній шлунок зранку, проте у випадку запланованої УЗД у другій половині дні, лікарі дозволяють пацієнтам легкий сніданок.


Як здійснюється УЗД судин нирок у Запоріжжі?

Пацієнт має перебувати у положенні лежачи або сидячи. Лікар наносить спеціальний прозорий гель на досліджувану ділянку та аналізує зображення на моніторі. Таким чином фахівець має змогу дослідити вени та артерії зсередини та зафіксувати навіть незначні відхилення від норми, які можуть спричиняти розвиток різних захворювань та патологій. Тривалість процедури – приблизно 30 хвилин.

Також звертаємо увагу, що є певні обмеження для цього дослідження. Вага пацієнта має бути не більше 80 кг, або для високих людей ІМТ (індекс маси тіла) не повинен перевищувати 25. Це зумовлено тим, що при наявності великого жирового прошарку візуалізація судин нирок не є можливою.