УЗД вен нижніх кінцівок – спосіб медичної діагностики, метою здійснення якого є оцінка стану вен нижніх кінцівок, а також швидкість кровотоку в них. Таким чином можна швидко та безпечно виявити наявність тромбів, запалень та різних патологій в судинах. Застосування ультразвукових хвиль дозволяє отримати чітку візуалізацію досліджуваної ділянки, тож лікар може побачити ширину просвіту, товщину судинної сітки, будову судин, що є дуже важливим для діагностики порушень кровотоку.

Неінвазивність, безболісність, доступність та можливість багаторазового проведення є суттєвими перевагами такого обстеження, що вирізняють його з-поміж інших методів дослідження. Ультразвукове дослідження вен нижніх кінцівок проводиться як з ціллю діагностувати захворювання судин, так і для профілактики або контролю за лікуванням.

 

Підготовка до доплерографії вен нижніх кінцівок та особливості проведення

 

УЗИ вен нижних конечностейУльтразвукове дуплексне сканування вен нижніх кінцівок не вимагає особливих змін звичного способу життя або дотримання дієти. Єдиною рекомендацією для пацієнта є вибір зручного одягу перед проведенням процедури, аби не виникло проблем з оголенням досліджуваної ділянки.

Судини нижніх кінцівок досліджують у положенні лежачи або стоячи. Лікар наносить спеціальний прозорий гель. Ультразвуковий імпульс передає зображення на монітор та фахівець детально аналізує структурні особливості вен нижніх кінцівок. Доплер вен нижніх кінцівок триває 15-30 хвилин та зовсім не має негативних наслідків для організму людини.

 

Де зробити дуплексне сканування вен нижніх кінцівок?

 

Записатися на дуплекс вен нижніх кінцівок або верхніх  кінцівок ви можете в медичному центрі «Малахіт». Ми пропонуємо широкий спектр діагностичних процедур для пацієнтів, що хочуть дізнатися про причини вже наявних симптомів або пройти планове комплексне дослідження організму. Одна процедура допоможе вам зрозуміти проблему та вжити необхідні заходи для поліпшення стану здоров’я. Фахівці працюють лише з преміальним та високотехнологічним обладнанням, яке дозволяє отримати точні результати та показує навіть незначні патології досліджуваних органів. Висока якість послуг і професіоналізм лікарів є основними перевагами нашого центру.

 

Показання до дуплексного сканування вен нижніх кінцівок