Дуплекс вен та артерій нижніх кінцівок – це сучасний метод діагностики, за допомогою якого можна отримати детальну інформацію щодо стану судин, швидкості кровотоку в артеріях і венах, дослідити їх загальні морфологічні особливості, а зокрема ширину просвіту, товщину та еластичність стінок судин. Проведення такого обстеження дозволяє швидко та без жодних негативних наслідків для здоров’я людини виявити різні патології розвитку та функціонування судин: наявність тромбів, бляшок і порушення кровообігу.

Таким чином лікар може безпомилково знайти причину певних проблем зі здоров’ям пацієнта, визначити природу виникнення симптомів та призначити ефективну схему лікування, спираючись на дані отримані в результаті обстеження. Саме висока інформативність цієї процедури дає фахівцям можливість дослідити цю частину тіла людини, що є суттєвою перевагою серед усіх діагностичних процедур у медичній практиці.

 

Підготовка до доплер УЗД вен та артерій нижніх кінцівок та особливості проведення

 

Узи вен и артерий нижних конечностей в ЗапорожьеПацієнту не потрібно дотримуватися строгих правил підготовки перед проведенням процедури, а саме обмежувати вживання певних продуктів або припинити приймання певних препаратів. Єдиною обов’язковою умовою для пацієнта є рекомендація одягнути зручний одяг для проведення процедури без перешкод.

Дуплексне сканування артерій та вен нижніх кінцівок здійснюють у положенні лежачи або стоячи. Спочатку лікар наносить на досліджувану ділянку спеціальний прозорий гель, а потім притискає до шкіри датчик, що завдяки ультразвуковим хвилям передає зображення на монітор. Детально вивчивши та проаналізувавши певну зону, фахівець фіксує отриману інформацію та формує висновок. Отже, за допомогою такого типу дослідження можна швидко, безпечно та безболісно діагностувати варикозну хворобу, васкуліт та виявити наявність тромбів або атеросклеротичних бляшок.

Пройти дуплексне сканування судин нижніх кінцівок можна в медичному центрі «Малахіт» у Запоріжжі. Ми пропонуємо широкий спектр діагностичних послуг за демократичною ціною, тож тут ви зможете повністю обстежити свій організм та отримати точну інформацію щодо стану здоров’я. Досвідчені та висококваліфіковані лікарі знаходять індивідуальний підхід до кожного пацієнта та орієнтовані на ефективне вирішення проблеми.

 

Показання для УЗД вен і артерій нижніх кінцівок