УЗД гомілковостопного суглоба – ефективний спосіб медичної діагностики, за допомогою якого лікарі можуть детально вивчити структуру суглоба. Зокрема лікар отримує інформацію про стан хрящів, м’яких тканин, зв’язок, судин, нервів, аналізує контури кісток, об’єм синовіальної рідини. Щиколотка та стопа легко піддаються травмуванню, тому ризик виникнення запалень та деформацій є високим.

Завдяки ультразвуковій діагностиці можна легко виявити дефекти гомілковостопного суглоба та вчасно діагностувати артрит, артроз, тендиніт, бурсит та інші поширені захворювання. Можливість візуалізації певної ділянки неінвазивним способом та без негативного впливу на здоров’я є суттєвою перевагою цього типу дослідження. Тому ви можете пройти цю процедуру необмежену кількість разів у разі потреби, аби дізнатися причину проблеми та посприяти швидшому її розв’язанню.

 

Як здійснюється обстеження?

 

УЗИ голеностопа в ЗапорожьеУЗД проводять у положення лежачи або сидячи. Пацієнту потрібно звільнити досліджувану ділянку від одягу, прикрас та лягти на кушетку. На шкіру пацієнта наносять спеціальний прозорий гель для покращення проходження ультразвуку та чіткості зображення на моніторі. Лікар вивчає гомілковостопний суглоб у чотирьох проекціях: медіальній, латеральній, передній та задній, аби отримати повну інформацію про стан суглоба. Таким чином фахівець може діагностувати захворювання на початковому етапі розвитку, суглобові аномалії, наявність травм або запальні процеси у суглобі. Наприкінці процедури ви отримаєте висновок від лікаря з розшифрованими результатами, що надалі допоможуть дослідити корінь проблеми та визначити правильний діагноз.

Тривалість процедури – приблизно 20 хвилин. Оскільки ультразвукова діагностика не має жодного негативного впливу на організм людини та є повністю безболісною та безпечною, то вікові обмеження або протипоказання не передбачені. Спеціальна підготовка також не є необхідною, тому ви можете пройти таке обстеження у будь-який зручний час.

 

Де можна зробити УЗД гомілковостопного суглоба?

 

Записатися на ультразвукову діагностику гомілковостопного суглоба ви можете в медичному центрі «Малахіт» у Запоріжжі. Ціна УЗД гомілковостопного суглоба є демократичною та доступною для всіх, а висока інформативність дозволяє отримати повну інформацію про досліджувану ділянку та призначити ефективну схему лікування. Досвідчені та кваліфіковані фахівці працюють на результат та ставлять якість наданих послуг в пріоритет, тож тут ви можете перевірити стан всього організму та позбутися наявних проблем зі здоров’ям. Також ви можете пройти інші діагностичні процедури, адже ми спеціалізуємося на медичних послугах різних напрямків.

 

Показання до УЗД