Скринінгове УЗД 1 триместру – це планове обов’язкове дослідження, яке проводиться з метою спостереження за перебігом вагітності та розвитком малюка в утробі жінки. Важливість такої процедури полягає у виявленні будь-яких патологій плоду. УЗД є абсолютно безпечним діагностичним методом як для здоров’я жінки, так і для дитини. Як правило, окрім планового скринінгу вагітній жінці також призначаюсь аналіз крові. Завдяки комплексному підходу можна відстежувати усі зміни в організмі жінки та вчасно фіксувати відхилення від норми.

Період до 14 тижнів характеризується стрімким розвитком основних систем органів дитини. До 14 тижнів плід має чітко сформовані голову, ноги, руки та всі життєво необхідні органи.

 

Як відбувається УЗД перший триместр?

 

Таке обстеження вагітності на першому триместрі проводять, як правило, на 11-13 тижні трансабдомінальним способом.

УЗИ I триместра беременности (до 14 недель) + 4D-визуализация в ЗапорожьеДля підготовки до трансабдомінального типу УЗД рекомендовано за кілька днів до процедури дотримуватися дієти, прибравши з раціону продукти, що підвищують газоутворення у кишківнику (бобові, свіжі овочі та фрукти, газовані напої, кисломолочні та хлібобулочні вироби). Також необхідно випити літр негазованої води, щоб наповнити сечовий міхур. Лікар наносить на передню черевну стінку пацієнтки спеціальний прозорий гель та проводить датчиком по шкірі, одночасно аналізуючи зображення на моніторі.

Тривалість УЗД 11 тиждень становить приблизно 30 хвилин. За запитом лікар може застосувати 4Д технологію для отримання зображення плоду в об’ємній проєкції задля кращої візуалізації систем органів, кінцівок та обличчя дитини. Отримати чіткі фото пацієнтка може одразу після завершення процедури.

Зробити УЗД 11 тиждень вагітності швидко, ефективно та за демократичною ціною ви можете в медичному центрі «Малахіт» у Запоріжжі. Професійний медичний супровід під час вагітності, що є одним з найбільш особливих та делікатних періодів у житті кожної жінки, є надзвичайно важливим. Обираючи наш центр, ви отримаєте достовірну та детальну інформацію про стан вашого малюка.