УЗД IІІ триместра вагітності (до 40 тижнів) + 4D-візуалізаціяУЗД 3 триместр – це одне з трьох обов’язкових планових досліджень, що є частиною пренатальної діагностики. Таке дослідження проводиться з 28 тижня вагітності для спостереження за станом жінки та малюка в утробі. Розвиток плоду на останніх місяцях характеризується удосконаленням усіх систем органів, повним формування хребта та інтенсивним збільшенням розміру та ваги плоду відповідно. У цей період дитина вже починає знайомитися сама з собою та навколишнім середовищем, адже у неї з’являється смоктальний рефлекс та можливість чути. Для комплексної пренатальної діагностики вагітній жінці у цей термін також призначають за необхідності біохімічний аналіз крові, аналіз крові на ХГЛ, кардіотокографію, доплерометрію тощо.

 УЗД на 40 тижні вагітності, як дослідження на останньому етапі перед пологами, є надзвичайно важливим для виключення наявності патологій та відстеження перебігу вагітності загалом. Таким чином можна виявити затримку розвитку малюка та небезпечні для його здоров’я вади серця. УЗД здійснюють також для визначення точної дати пологів та підтвердження або спростування інформації, отриманої на попередніх скринінгах.

 

Як здійснюють УЗД 32 тиждень?

 

УЗИ III триместра беременности (до 40 недель) + 4D-визуализация в ЗапорожьеСкринінг на третьому триместрі проводять лише трансабдомінальним методом. Підготовка до проведення процедури складається з дотримання режиму харчування з обмеженим вживанням продуктів, що провокують метеоризм. До таких продуктів належать бобові, солодощі, вироби з дріжджового тіста, газовані напої, кисломолочні продукти, свіжі овочі та фрукти. Тривалість процедури становить приблизно 30 хвилин. Обстеження відбувається неінвазивним шляхом з застосуванням ультразвукових хвиль, дія яких є абсолютно безпечною для дитини в утробі та не має жодних протипоказань. Під час процедури лікар має змогу отримати інформацію про кількість навколоплідних вод, зрілість плаценти, стан усіх систем внутрішніх органів та розміри плоду.

Стрімкий розвиток сучасних технологій уможливив отримання тривимірного зображення плоду в русі завдяки проведенню 4Д УЗД 32 тижня. Таким чином пацієнтка може спостерігати за усіма рухами, виразом обличчя та навіть емоціями дитини у режимі реального часу.

 

Де зробити УЗД 34 тиждень вагітності?

 

Якісно виконане УЗД на 28 тижні вагітності надзвичайно важливе для виявлення наявності патологій розвитку малюка та виключення ризиків виникнення ускладнень під час пологів. Звернутися для запису на таку особливу діагностичну процедуру за доступною ціною ви можете у медцентрі «Малахіт» у Запоріжжі.

Діагностичні процедури для вагітних жінок тут здійснюються лише на високотехнологічному якісному обладнанні для отримання точних даних про стан дитини. Наші фахівці знаходять індивідуальний підхід до кожної пацієнтки. Вагітність є особливим та трепетним періодом для кожної жінки, отож обираючи якісну діагностику, ви піклуєтесь про здоров’я свого малюка.