Ультразвукове обстеження м’яких тканин – інформативний діагностичний метод, що застосовується для дослідження особливостей структури м’яких тканин організму людини. Цільовими зонами обстеження є прошарок жирових відкладень, лімфовузли, м’язи, сухожилля та зв’язки. Лікарі вивчають, за запитом, ці структурні складові м’яких клітин в області шиї, живота, обличчя, спини, паху та стегон, рук, гомілок, з метою оцінки пошкоджень та виявлення різних захворювань, патологій та новоутворень на шкірі.

Ця процедура є повністю безпечною та безболісною, не має вікових обмежень та серйозних протипоказань, а вартість УЗД м’яких тканин – невисока, тому завдяки цьому методу ви зможете дізнатися про стан свого організму та вжити необхідні заходи, щоб покращити своє здоров’я і позбутися наявної проблеми.

 

Як проводять УЗД?

 

УЗИ мягких тканей в ЗапорожьеПацієнту, що перебуває в положенні лежачи наносять спеціальний прозорий гель. Потім лікар, проводячи датчиком по шкірі, аналізує та вивчає отримане зображення на моніторі. Така процедура може тривати від 15 до 40 хвилин, адже її тривалість залежить від складності обстеження та площі досліджуваної зони. Кожен пацієнт отримує висновок з розшифрованими результатами.

Особливі етапи підготовки не потрібні, тобто обмеження вживання їжі, певних медикаментів або дотримання дієти не передбачені задля покращення візуалізації досліджуваної ділянки. УЗД дозволяє швидко та безболісно оцінити розміри, визначити характер та будову новоутворень та отримати іншу важливу для дієвої діагностики інформацію.

 

Де можна зробити УЗД м’яких тканин?

 

Записатися на УЗД м’яких тканин ви можете в медичному центрі «Малахіт» в Запоріжжі. Зразкове ставлення до кожного пацієнта, якісна діагностика та гарантії отримання достовірної інформації щодо стану здоров’я є нашими основними перевагами. Отже, тут ви зможете пройти різні типи УЗД, зокрема УЗД м’яких тканин ноги, УЗД м’яких тканин плеча, УЗД м’яких тканин шиї тощо. Для запису ви можете заповнити форму на сайті або зателефонувати нам у зручний для вас час та обрати необхідну послугу. Досвідчені та висококваліфіковані лікарі допоможуть вам вирішити наявні проблеми зі здоров’ям, застосовуючи інноваційні методи діагностики, результати яких є запорукою визначення правильного діагнозу та призначення ефективної схеми лікування.

 

УЗД м’яких тканин в Запоріжжі: показання