УЗД молочних залоз – це сучасний метод діагностики, що дозволяє ефективно виявити патології досліджуваної ділянки та будь-які відхилення від норми. Завдяки застосуванню ультразвукових хвиль можна детально вивчити структуру та стан молочних залоз жінки, зокрема лікар досліджує шкіру, соски, тканини та молочні протоки та регіонарні лімфовузли.

Сучасні жінки часто занепокоєні станом свого здоров’я, адже статистика розвитку раку молочної залози на сьогодні залишається невтішною. Таке обстеження варто проводити регулярно з метою запобігання виникнення захворювань або їхньої діагностики на ранніх стадіях. Жінкам у віці до 40 років достатньо перевірити свої молочні залози один раз на рік, тоді як для жінок після 40 рекомендують проведення цієї процедури 2 рази на рік.

Таке обстеження є безболісним та повністю безпечним для здоров’я, тому вважається одним з найкращих медичних способів обстеження організму.

 

Коли робити УЗД молочних залоз?

 

Гормональний фон жінки, який змінюється відповідно до днів менструального циклу, прямо впливає на стан молочних залоз. Під час менструації груди збільшуються в розмірі через викид гормонів, що може призвести до спотворення результатів або навіть визначення помилкового діагнозу. Саме тому проводиться УЗД молочних залоз на 5-14 день циклу від початку менструації для отримання найточніших результатів та ефективного визначення наявності захворювань.

Якщо жінка приймає гормональні контрацептиви або досягла менопаузи, то такі часові обмеження відсутні. Інші етапи підготовки, як-от дотримання дієти, обмеження вживання певних продуктів або медикаментів не передбачені.

 

Де зробити УЗД молочних залоз?

 

УЗД молочних залоз у Запоріжжі можна зробити в медичному центрі «Малахіт». Ми спеціалізуємось на широкому спектрі діагностичних послуг та пропонуємо консультації від висококваліфікованих та досвідчених фахівців. Ціна УЗД молочних залоз є демократичною, а завдяки професійним лікарям-діагностам ви отримаєте достовірну інформацію щодо стану свого здоров’я. Пацієнти можуть ознайомитися з безліччю позитивних відгуків УЗД молочних залоз та дізнатися більше про особливості проведення обстеження.

 

Як проходить УЗД?

 

УЗИ молочных желез в ЗапорожьеПацієнту необхідно оголити обстежувану ділянку та лягти на спину. Лікар наносить спеціальний прозорий гель та проводить датчиком по шкірі, аналізуючи та досліджуючи зображення на моніторі. Процедура триває не більше 15 хвилин.

 

Показання до ультразвукового дослідження молочних залоз