УЗД шлунка – поширений діагностичний метод, метою якого є дослідження усіх структурних відділів шлунку. Така процедура дозволяє детально оцінити стан органу та його тканин, розташування в черевній порожнині, товщину стінок, фізичні розміри та особливості кровообігу у судинах. Таким чином можна ефективно, швидко та безболісно виявити патологічні зміни та захворювання різного походження, що є запорукою правильної постановки діагнозу та призначення коректного лікування.

Шлунок, як важливий орган травної системи організму людини, виконує безліч функцій, зокрема гідроліз білків, хімічну обробку їжі та всмоктування поживних речовин. Зміна способу життя, режиму харчування, приймання деяких медикаментозних препаратів або ж різні бактеріальні інфекції спричиняють розлади шлунку, що суттєво впливає на якість життя людей. Саме тому надзвичайно важливо дбати про стан свого здоров’я, а проведення УЗД шлунка дитині та дорослим, з метою профілактики або діагностики хвороб, є невід’ємною частиною комплексного обстеження організму.

 

Яка підготовка до УЗД шлунково-кишкового тракту необхідна?

 

Для отримання точних результатів та запобігання їхньому спотворенню, пацієнтам необхідно дотримуватися певних правил підготовки. Аби усунути надмірне газоутворення, треба на кілька днів виключити з раціону газовані напої, алкоголь, чорний хліб, капусту та бобові. До того ж заборонено палити за 3-4 години до УЗД.

Проводиться процедура УЗД шлунка натщесерце, тому останнє приймання їжі повинно бути приблизно за 6 годин до візиту до лікаря. Оскільки дослідження здійснюється натщесерце, рекомендовано планувати його вранці.

Записатися та зробити таку процедуру можна в медичному центрі «Малахіт» у Запоріжжі. Ціна УЗД шлунка є демократичною, що робить такий тип обстеження доступним для всіх категорій населення. Основними перевагами медичного центру є великий перелік діагностичних послуг та їхня гарантована ефективність для виявлення будь-яких захворювань досліджуваного органа.

 

Як здійснюється ультразвукова діагностика шлунка?

 

УЗИ желудка в ЗапорожьеШлунок на УЗД досліджують двома способами. Фахівець наносить спеціальний прозорий гель на досліджувану ділянку та проводить датчиком, паралельно аналізуючи зображення на моніторі.

Час діагностики – не більше 30 хвилин.

Позитивні відгуки УЗД шлунка від людей, що звернулися до цього медичного центру, вказують на високу якість надання послуги та відповідальне ставлення до кожного пацієнта.

 

Показання до ультразвукової діагностики шлунку