УЗД органів черевної порожнини та заочеревинного простору – це високоефективний різновид діагностики, що дозволяє дослідити стан структури внутрішніх органів у людському організмі. Застосування цього типу медичного обстеження є безпечним, безболісним і неінвазивним способом виявити захворювання та патології печінки, підшлункової залози, жовчного міхура, селезінки та нирок. Під час процедури можна зафіксувати незначні відхилення від норми та зміни в морфологічній будові названих органів. Порушення їхнього правильного функціонування призводить до розладнаної роботи всього людського організму, саме тому проведення ультразвукового дослідження черевної порожнини та заочеревинного простору, як правило, є обов’язковим етапом перед початком лікування. Демократична ціна та відсутність протипоказань є суттєвими перевагами цього методу у медичній практиці.

 

Як підготуватися до УЗД органів черевної порожнини та заочеревинного простору та особливості процесу

 

Перед проведенням УЗД черевної порожнини в Запоріжжі пацієнту необхідно кілька днів дотримуватися спеціальної дієти, що полягає у повному обмеженні вживання хлібобулочних кондитерських виробів, бобів, солодощів, алкоголю, солоної та гострої їжі. Цей етап підготовки необхідний для запобігання надмірному газоутворенню та зменшенню подразливості жовчного міхура. УЗД здійснюється на порожній шлунок, тож останнє приймання їжі пацієнта має бути щонайменше за 5 годин до процесу.

УЗИ ГПБС и забрюшинного пространстваДослідження проводиться в положенні лежачи на спині, та при потребі необхідно розвернутися на бік, або ж затримати дихання для більш точної візуалізації структури органів під різним кутом. Нанісши прозорий гель на досліджувану ділянку, лікар фіксує розмір, форму, ехогенність та наявність відхилень від норми обстежуваних органів. Сканування триває приблизно 15–20 хвилин, після чого лікар формує висновок на основі отриманих результатів під час обстеження.

 

Яка ціна на УЗД заочеревинного простору та черевної порожнини?

 

Ціна УЗД черевної порожнини та заочеревинного простору у медичному центрі «Малахіт» 350 грн.

Турбота про власне здоров’я є основою вашого добробуту, тому сучасні способи дослідження, зокрема УЗД заочеревинного простору та ГПБС, допомагають підтримувати баланс в організмі, запобігати розвитку захворювань або попереджувати їх.

У медичному центрі «Малахіт» можна безболісно та швидко зробити УЗД черевної порожнини та отримати точні дані щодо наявних захворювань пацієнтів. Сучасні діагностичні апарати та досвідчені лікарі гарантують результативність та ефективність цієї процедури.