УЗД ліктьового суглоба – високоінформативний метод медичної діагностики, який дозволяє отримати детальну інформацію про стан ліктьового суглоба, а саме про структуру навколо суглобних тканин, суглобової сумки, зв’язок, сухожиль та м’язів. Ліктьовий суглоб, як ділянка дослідження, легко піддається візуалізації завдяки своїм розмірам та розташуванню. Отож лікар зможе швидко виявити запальні процеси, пошкодження, патологічні зміни хряща та наявність рідини в порожнині суглоба безпечним та безболісним способом.

Травматичні пошкодження ліктьового суглоба істотно впливають на життя людини, обмежуючи її фізичні можливості, призводячи до сильного дискомфорту та навіть інвалідності. Завдяки застосуванню ультразвукових хвиль можна отримати зображення навіть найдрібніших структур в організмі людини, тому проведення такого дослідження є важливим кроком для правильної постановки діагнозу та призначення дієвої схеми лікування.

 

Особливості проведення УЗД та підготовка

 

УЗИ локтевого сустава в медицинском центре «Малахит» в ЗапорожьеПацієнту не потрібно дотримуватися особливих етапів підготовки, тож запис можливий у будь-який час. Єдиною рекомендацією є одягнути зручний та вільний одяг, щоб можна було легко оголити досліджувану ділянку. До того ж протипоказання також відсутні, тому вагітні жінки, діти, люди з металевими імплантами або кардіостимуляторами можуть записатися на УЗД.

Процедура проводиться у положенні сидячи. Фахівець досліджує лікоть у чотирьох проєкціях, проводячи датчиком по шкірі, на яку нанесений спеціальний прозорий гель, що покращує проходження ультразвуку. Процес, що є повністю безболісним, триває приблизно 20 хвилин. Під час обстеження лікар звертає увагу на структуру хрящової тканини, особливості будови сухожиль та наявність рідини в порожнині суглоба. Наприкінці процедури кожен пацієнт отримує від лікаря висновок з розшифрованими результатами.

 

Де зробити УЗД ліктьового суглоба?

 

Пройти УЗД швидко та ефективно ви можете в медичному центрі «Малахіт» у Запоріжжі. Демократична та доступна ціна на УЗД ліктьового суглоба, відсутність протипоказань та вікових обмежень є основними перевагами такого типу дослідження. Зі свого боку ми гарантуємо високу якість усіх діагностичних послуг, адже лікарі працюють лише з сучасними апаратами ультразвукової діагностики, які забезпечують деталізоване зображення досліджуваної ділянки.

 

Показання для проведення ультразвукової діагностики