УЗИ мочевого пузыря в ЗапорожьеУЗД сечового міхура – це сучасний діагностичний метод для точної оцінки стану сечового міхура, зокрема його тканин, товщини стінок задля виявлення новоутворень або різних захворювань цього органа. Основними функціями сечового міхура є збір, накопичення та виведення сечі. Його запалення призводять до розладнаної роботи всієї сечовидільної системи та спричиняють великий дискомфорт пацієнту, тому надзвичайно важливо виявити захворювання вчасно, аби запобігти їхньому розвитку.

Безболісність, безпечність, ефективність та демократична ціна на УЗД є основними перевагами такого типу дослідження, що на сьогодні широко застосовується у медичній практиці. Завдяки сучасним технологіям застосування ультразвукових хвиль стало можливим сканування та візуалізація внутрішніх органів людини без жодної шкоди для здоров’я. Таким чином лікарі можуть детально дослідити будову органа та успішно знайти причину недуги для подальшого призначення лікування та усунення проблеми.

 

Підготовка до УЗД та протипоказання

 

Перед здійсненням обстеження пацієнту необхідно:

  • Випити 1 – 1,5 л рідини за пів години до процедури, аби заповнити сечовий міхур та отримати змогу повністю оцінити стан органу.
  • Виключити з раціону за дві доби до обстеження свіжі овочі, фрукти, молочні продукти, газовані напої, алкоголь, хлібобулочні вироби.

Зробити ультразвукову діагностику сечового міхура можна у медичному центрі «Малахіт» в Запоріжжі. Досвідчені лікарі працюють лише з професійними та високоточними апаратами УЗД, що дозволяє ефективно дослідити ваш організм та правильно підібрати курс лікування.

 

Особливості проведення УЗД

 

Сечовий міхур на УЗД обстежують двома шляхами:

  1. Трансабдомінально. Пацієнту в положенні лежачи наносять прозорий гель на надлобкову ділянку. Лікар, проводячи датчиком по ній, аналізує зображення органа.
  2. Трансректально. Таким способом лікар отримує зображення сечового міхура через пряму кишку.

УЗД сечового міхура у чоловіків та жінок відрізняються способом проведення, який лікар підбирає індивідуально, враховуючи фізіологічні особливості пацієнта. Тривалість процедури становить 15-20 хвилин, залежно від вище перелічених способів.

Жінкам проводять УЗД трансабдомінальним способом. Водночас таким чином можна отримати вичерпну інформацію щодо стану всієї жіночої сечостатевої системи. Для дослідження сечового міхура чоловіків застосовують як трансабдомінальний, так і трансректальний способи.