УЗИ почек и мочевого пузыря в ЗапорожьеУЗД нирок та сечового міхура – це комплексне обстеження органів сечовидільної системи, що дозволяє отримати точну інформацію щодо стану організму людини. Такий тип дослідження вважається найефективнішим та найдоступнішим способом діагностувати захворювання нирок та сечового міхура, дослідити їхні особливості морфологічної будови для призначення коректної схеми лікування.

Візуалізація названих органів досягається повністю безпечним неінвазивним методом, який на сьогодні є важливим етапом діагностики внутрішніх органів людини. Основними перевагами цієї процедури вважають її доступність, ефективність, безболісність. Здійснення УЗД допомагає швидко виявити патології та запалення нирок або сечового міхура на ранній стадії та запобігти погіршення  стану пацієнта. Зробити ультразвукове обстеження нирок та сечового міхура можна в медичному центрі «Малахіт» у Запоріжжі. Професійні та досвідчені лікарі гарантують високу якість усіх медичних послуг та компетентний підхід до вирішення наявних проблем, тому саме час подбати про своє здоров’я та обстежити свій організм!

 

УЗД нирок та сечового міхура: підготовка

 

Найважливішою умовою для успішного проведення дослідження та кращої візуалізації досліджуваних органів є усунення сильного газоутворення в кишківнику. Саме тому лікарі зобов’язують пацієнтів кілька днів дотримуватися спеціальної дієти, яка передбачає виключення з раціону чорного хліба, свіжих фруктів, газованих напоїв, молочних продуктів, алкоголю, бобових та капусти.

До того ж УЗД здійснюють лише на порожній шлунок, отже останнє приймання їжі повинно бути щонайменше за 6 годин до часу діагностики.

Процедура УЗД сечового міхура відбувається тільки при його наповненості, саме тому за годину до проведення обстеження необхідно випити 1 літр рідини.

 

Особливості проведення УЗД

 

Завдяки високоточним та професійним апаратам УЗД, лікар має змогу дослідити форму, розміри, тканини нирок та сечового міхура. Попередньо нанісши прозорий гель, фахівець проводить датчиком по досліджуваній ділянці, під час чого зображення внутрішнього органу передається на монітор. Триває така процедура не більше 20 хвилин, але час може коливатися залежно від ступеня складності ситуації. Таким чином, лікар детально аналізує стан досліджуваних органів, формує висновок.

Ціна УЗД нирок та сечового міхура є демократичною, що робить цей тип дослідження доступним для всіх людей, що турбуються про стан свого здоров’я та не забувають регулярно досліджувати свій організм, аби вчасно виявити недуги.