Записатися на прийом
Укр
post-image post-image

Блокада хребта як ефективний метод усунення болю

 

Лікування болю, пов’язаного з патологією хребта, – це дуже відповідальне та серйозне завдання, а головне – зовсім не просте. За всіма правилами вертебрології вважається, що гострий біль, який виник у шийному, грудному або попереково-крижовому відділі, повинен бути негайно усунений.

Незважаючи на те, що біль при дегенеративно-дистрофічних захворюваннях хребта є лише симптомом, а його ліквідація – паліативною, а не лікувальною методикою, боротьба з гострим больовим синдромом – це одне з пріоритетних завдань лікаря. Справа в тому, що гострий біль можна швидко та ефективно подолати.

Коли подолати біль у спині за допомогою звичайних медикаментозних та інших консервативних методів не вдається, вдаються до такої процедури як блокада хребта.

 

Блокада для хребта: що таке?

 

Блокада позвоночника в ЗапорожьеБлокада – це тимчасове медикаментозне «вимикання» однієї з ланок механізму розвитку болю.

Здійснюється шляхом введення медикаментів певної дії у вигляді уколів (найчастіше це місцеві анестетики) у необхідні точки на тілі людини.

Окрім лікувальної дії, ця процедура має і діагностичне значення. Наприклад, часто так буває, що лікар не може точно визначити, чим обумовлений біль у шийному або грудному відділі хребта, та й додаткові методи дослідження дають не повне уявлення про захворювання. У такому разі укол у хребет та введення анестетиків у певне місце має «виключити» біль, якщо він справді пов’язаний із проблемою хребетного стовпа. Як правило, при вертеброгенній патології біль пропадає моментально після блокади.

Якщо цього не сталося, варто пошукати іншу причину.

Будь-які види блокад роблять лише фахівці, оскільки це суто лікарська маніпуляція. Як правило, займаються таким видом лікування неврологи, вертебрологи, травматологи-ортопеди. Фахівець, який повинен зробити цю маніпуляцію, зобов’язаний ідеально володіти знаннями анатомії та топографії хребта, бути обізнаним про показання, заборони до виконання блокад, знати про можливі ускладнення та шляхи їх подолання.

Відповісти на питання про те, скільки коштує блокада хребта, попередньо досить важко, адже ціна залежить від медикаментів, які використовуються, а також виду блокади (паравертебральна, корінкова, внутрішньосуглобова), яку визначає лікар невролог-вертебролог після огляду.

 

Показання

 

Блокада в хребет має одну головну мету – усунути швидко та ефективно біль, який пов’язаний з:

блокада позвоночника МалахитА також плечолопатковий періартрит, періартроз, деформуючі остеоартрози.
Найчастіше доводиться мати справу з дегенеративно-дистрофічними ураженнями різних відділів хребта. Лікувальні блокади призначаються за показаннями в індивідуальному порядку, коли інші консервативні методи не допомагають. Як правило, для усунення болю достатньо однієї ін’єкції іноді може проводитися цілий курс з 2-15 ін’єкцій з перервами в 4-5 днів.

Блокада на хребті як метод боротьби з болем має кілька переваг:

14.05.2019
Інші статті
Плазмотерапія (PRP-терапія) у неврології
Плазмотерапія – сучасний терапевтичний метод, що вже набув великого поширення у медичній практиці, адже часто застосовується для лікування травм професійних…
Читать полностью
Захворювання сечостатевої системи у чоловіків
Виникнення захворювань сечостатевої системи – основна причина звернення пацієнтів чоловічої статі до урологів чи нефрологів. Такі інфекційно-запальні хвороби, збудниками яких…
Читать полностью
Сучасні методи лікування міоми матки
Ризик виникнення новоутворень в органах репродуктивної системи суттєво збільшується у жінок віком старше 50 років та зустрічається у 50% усіх…
Читать полностью
Здоров'я Вам та Вашим близьким!